خدمات درمانی :: متخصص دندانپزشک
دکتر فرزانه بارانی، متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان در گرگان
تعداد بازدید: 6220
دکتر فرزانه بارانی ، متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان در گرگان و استان گلستان
دارای بورد تخصصی
متخصص دندانپزشکی اطفال

تمامی خدمات درمانی و پیشگیرانه دندانپزشکی کودکان در مطب دکتر بارانی در محیطی آرام و کودکانه ارائه می شود.
» فلورایدتراپی دندان کودکان در گرگان و استان گلستان
» فیشورسیلانت در گرگان و استان گلستان (شیارپوش)
» درمان ریشه (عصب کشی) دندان شیری در گرگان و استان گلستان
» ترمیم دندان شیری و دائمی کودکان و نوجوانان در گرگان و استان گلستان
» درمان ریشه دندان کودکان در گرگان و استان گلستان
» ترمیم دندان های قدامی دچار شکستگی کودکان و نوجوانان در گرگان و استان گلستان
» روکش دندان شیری در گرگان و استان گلستان
» فضانگهدار در گرگان و استان گلستان
» ارتودنسی پیشگیری در گرگان و استان گلستان
» انجام درمان دندانپزشکی کودکان تحت بیهوشی و آرامبخشی در گرگان و استان گلستان

خوشبختانه با توجه به ارتقاء سطح آگاهی جامعه، اهمیت حفظ سلامت دندان شیری برای والدین گرامی مشخص گردیده است. دندان شیری به دلیل نقش مهمی که در سلامت جسمی، اجتماعی و حفظ اعتماد به نفس کودکان دارد، باید تا زمان رویش دندان های دائمی حفظ گردد.
مراقبت های دندانی در کودکان از زمان رویش نخستین دندان کودک با مراجعه به دندانپزشک آغاز می شود و با انجام درمان های پیشگیرانه و توصیه های مناسب، روند درمانی آغاز می گردد.
این نکته اهمیت دارد که دندان های شیری قدامی کودکان تا سن 7 سالگی با دندان های دائمی جایگزین می شوند ولی دندان های خلفی شیری تا سن 12 سالگی معمولا در دهان کودکان باقی مانده و درمان پوسیدگی و حفظ آنها از آسیب به دندان های جایگزین و رویش نامناسب دندان جایگزین جلوگیری می کند. رشد مناسب جسمی کودک در این سنین با عملکرد مناسب دندان های شیری خلفی حاصل می شود که اهمیت این دندان ها را بیشتر نشان می دهد.
در مراجعات دوره ای 3 - 6 ماهه به دندانپزشک کودکان، علاوه بر درمان دندان های شیری پوسیده، احتمال نیاز به درمان های ارتودنسی آینده مشخص شده و شروع درمان های پیشگیرانه ارتودنسی انجام می گردد.
متخصص دندانپزشک کودکان با در نظر گرفتن نیازهای مهم کودک، شرایط سنی و رفتاری او، درمان های لازم را در محیطی به دور از استرس با توجه به اصول علمی روانشناسی کودکان انجام می دهد.
در صورت نیاز و صلاحدید با در نظر گرفتن احتمال آسیب به کودکان در درمان هوشیارانه، درمان ها تحت بیهوشی و آرامبخشی به والدین پیشنهاد شده و انجام می پذیرد.
کلینیک تخصصی دندانپزشکی کودکان دکتر فرزانه بارانی این افتخار را دارد که در شهر گرگان پذیرای کودکان دلبندتان در محیطی آرام و کودکانه باشد.
از حسن اعتماد شما در انتخاب سپاسگزاریم.

مطب دکتر بارانی از شنبه تا پنج شنبه باز است . «« لطفا با هماهنگی قبلی مراجعه فرمایید»»

طرف قرارداد با بیمه بانک ها، ایران، رازی، کمک رسان ایرانیان(SOS) ،معلم ،تجارت نو

دندانپزشک کودکان در گرگان - دندانپزشک اطفال در گرگان - دندانپزشک اطفال در استان گلستان - دندانپزشک کودکان در استان گلستان - دندانپزشک نوجوانان در گرگان - دندانپزشک نوجوانان در استان گلستان - متخصص دندانپزشکی کودکان در گرگان - متخصص دندانپزشکی کودکان در استان گلستان - متخصص دندانپزشکی اطفال در گرگان - متخصص دندانپزشکی اطفال در استان گلستان -فلورایدتراپی دندان کودکان در گرگان - فلورایدتراپی دندان کودکان در استان گلستان - فیشورسیلانت در گرگان - فیشورسیلانت در استان گلستان - شیارپوش در گرگان - شیارپوش در استان گلستان - درمان ریشه دندان شیری در گرگان - درمان ریشه دندان شیری در استان گلستان - عصب کشی دندان شیری در گرگان - عصب کشی دندان شیری در استان گلستان - ترمیم دندان شیری و دائمی کودکان در گرگان - ترمیم دندان شیری و دائمی کودکان در استان گلستان - ترمیم دندان های قدامی کودکان در گرگان - ترمیم دندان های قدامی کودکان در استان گلستان - ترمیم دندان های قدامی نوجوانان در گرگان - ترمیم دندان های قدامی نوجوانان در استان گلستان - روکش دندان شیری در گرگان - روکش دندان شیری در استان گلستان - فضانگهدار در گرگان - فضانگهدار در استان گلستان - ارتودنسی پیشگیری در گرگان - ارتودنسی اطفال در گرگان - ارتودنسی پیشگیری در استان گلستان - دندانپزشکی کودکان تحت بیهوشی در گرگان - دندانپزشکی کودکان تحت بیهوشی در استان گلستان
 
      اطلاعات تماس
دکتر فرزانه باراني کرباسکي
مدیر واحد شغلی :
گرگان - خيابان وليعصر - نبش عدالت 60 (جنب بانک کارآفرين) - ساختمان دکتر فرهنگي - طبقه اول - واحد 3
آدرس :
32521372 (017)
تلفن :
09114202151
تلفن همراه :
فکس :
پست الکترونیک :
وب سایت :
آدرس تلگرام :
آدرس اینستاگرام :
جهت دریافت خدمات بهتر، هنگام تماس با این مرکز حتما یادآور شوید که اطلاعات را از سایت گلستان118 دریافت نموده اید.
 
تماس با آگهی دهنده
   
 
 
نام شما:
 
شماره تماس شما به هیچ عنوان در سایت نمایش داده نخواهد شد و تنها در صورت لزوم مدیر واحد شغلی با شما تماس خواهند گرفت.
شماره تماس:
 
متن پیام:
 
   
 
دکتر فرزانه بارانی در گرگان,متخصص دندانپزشکی کودکان در گرگان,متخصص دندانپزشکی کودکان در استان گلستان,متخصص دندانپزشکی نوجوانان در گرگان,متخصص دندانپزشکی نوجوانان در استان گلستان,دندانپزشک کودکان در گرگان, دندانپزشک کودکان در استان گلستان,دندانپزشک نوجوانان در گرگان,دندانپزشک نوجوانان در استان گلستان,فلورایدتراپی دندان کودکان در گرگان, فلورایدتراپی دندان کودکان در استان گلستان,فیشورسیلانت در گرگان,فیشورسیلانت در استان گلستان, شیارپوش در گرگان,شیارپوش در استان گلستان, درمان ریشه دندان شیری در گرگان,درمان ریشه دندان شیری در استان گلستان,عصب کشی دندان شیری در گرگان,عصب کشی دندان شیری در استان گلستان,ترمیم دندان شیری و دائمی کودکان در گرگان,ترمیم دندان شیری و دائمی کودکان در استان گلستان,ترمیم دندان های قدامی کودکان در گرگان,ترمیم دندان های قدامی کودکان در استان گلستان,ترمیم دندان های قدامی نوجوانان در گرگان,ترمیم دندان های قدامی نوجوانان در استان گلستان,روکش دندان شیری در گرگان,روکش دندان شیری در استان گلستان,فضانگهدار در گرگان,فضانگهدار در استان گلستان,ارتودنسی پیشگیری در گرگان,ارتودنسی پیشگیری در استان گلستان,دندانپزشکی کودکان تحت بیهوشی در گرگان,دندانپزشکی کودکان تحت بیهوشی در استان گلستان

متخصص دندانپزشک
 
دکتر نازنين کشميري، متخصص دندانپزشکي ترميمي و زيبايي
دکتر نازنين کشميري متخصص دندانپزشکي ترميمي و زيبايي در گرگان و استان گلستان داراي بورد تخصصي ... (ادامه)

دکتر روژمان نصرت پور، دندانپزشک و متخصص پروتزهاي دنداني و ايمپلنت در گرگان
دکتر روژمان نصرت پور، دندانپزشک و متخصص پروتزهاي دنداني و ايمپلنت در گرگان و استان گلستان عضو ... (ادامه)


دکتر فرزانه باراني، متخصص دندانپزشکي کودکان و نوجوانان در گرگان
دکتر فرزانه باراني ، متخصص دندانپزشکي کودکان و نوجوانان در گرگان و استان گلستان داراي بورد تخص... (ادامه)

دکتر طاووس کردافشاري، متخصص دندانپزشک ترميمي و زيبايي در گرگان
دکتر طاووس کردافشاري، متخصص دندانپزشک ترميمي و زيبايي در گرگان و استان گلستان داراي بورد تخصصي... (ادامه)


12345...آخرین صفحه
 
تلفن های ضروری

194
141
121
117
115
125
134
139
32628605
امداد شبکه گاز
اطلاعات راه ها
شبکه برق
خرابی تلفن
فوریتهای اورژانس
آتشنشانی
هواشناسی
اطلاعات راه آهن
اطلاعات پرواز
 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کانون آگهی تبلیغات اندیشه پویا می باشد. کلیه فعالیت های این وب سایت برابر قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.