فروشگاه تاسيسات قرائي
نام واحد شغلی :
  
زمینه فعالیت : فروشگاه تاسيسات قرائي در گرگان و استان گلستان
بهترين فروشگاه تاسيساتي در گرگان و استان گلستان
فروشگاه تاسيساتي در شمال کشور

فروشگاه تاسيسات قرائي فعاليت خود را در زمينه سيستم هاي سرمايشي و گرمايشي ساختمان در گرگان آغاز نمود.

اين فروشگاه با ارائه جديدترين محصولات در زمينه سيستم هاي سرمايشي و سيستم هاي گرمايشي ساختمان و فروش و نصب انواع پکيج شوفاژ ديواري و پانلي در گرگان توانسته گامي موثر در اين زمينه بر دارد.

فروشگاه تاسيسات قرائي که يکي از معتبرترين فروشگاه تاسيساتي در گرگان و استان گلستان مي باشد ، نمايندگي لوله و اتصالات پنج لايه ، نمايندگي فروش لوله پنج لايه نيوپايپ در گرگان و لوله هاي مورد نياز براي سيستم هاي لوله کشي گرم و سرد ، لوله کشي سيستم هاي بهداشتي و لوله کشي شوفاژ را نيز دارد.

فروش تجهيزات سيستم گرمايش از کف در گرگان، لوازم و تجهيزات موتورخانه مانند ديگ چدني ، انواع پمپ ، مشعل و ... از ديگر محصولاتي است که در فروشگاه تاسيسات قرائي گرگان ارائه مي شود.

فروشگاه تاسيسات قرائي با هدف مشتري مداري و رضايت تمامي مشتريان و همکاران گرامي سعي در ارائه هرچه بهتر کردن خدمات و جلب رضايت مشتريان دارد.

هم چنين براي اطلاع از قيمت لوازم تاسيساتي در گرگان و استان گلستان مي توانيد به سايت آن مراجعه فرمائيد.سيستم سرمايشي در گرگان - سيستم سرمايشي در گرگان - سيستم گرمايشي ساختمان در گرگان - سيستم گرمايشي در استان گلستان -معتبرترين فروشگاه تاسيساتي در گرگان- معتبرترين فروشگاه تاسيساتي در استان گلستان - لوله پنج لايه در گرگان - لوله پنج لايه در استان گلستان - لوله پنج لايه نيوپايپ در گرگان - لوله پنج لايه در استان گلستان - لوله کشي شوفاژ در گرگان - لوله کشي شوفاژ در استان گلستان - لوله کشي سيستم بهداشتي در گرگان - لوله کشي سيستم بهداشتي در استان گلستان - تجهيزات گرمايش از کف در گرگان - تجهيزات گرمايش از کف در استان گلستان - تجهيزات موتورخانه در گرگان - تجهيزات موتورخانه در استان گلستان - سيستم گرمايش از کف در گرگان - فروشگاه تاسيسات در گرگان - فروشگاه تاسيسات در استان گلستان - پکيج شوفاژ ديواري در گرگان - پکيج شوفاژ ديواري در استان گلستان - پکيج شوفاژ پانلي در گرگان- پکيج شوفاژ پانلي در استان گلستان - نصب پکيج شوفاژ در گرگان - نصب پکيج شوفاژ در استان گلستان - تاسيسات مکانيکي ساختمان در گرگان - مشاوره تاسيسات در گرگان - مشاوره تاسيسات در استان گلستان - قيمت لوازم تاسيساتي در گرگان - قيمت لوازم تاسيساتي در استان گلستان
 
آقاي مهندس محسن قرائي
مدیر واحد شغلی :
گرگان - خيابان مطهري جنوبي - جنب پمپ بنزين مطهري
آدرس :
32150128 (017)
تلفن :
09111754240
تلفن همراه :
32127197 (017)
فاکس :
پست الکترونیک :
وب سایت :