فست فود در گرگان ، فست فود باباطاهر
نام واحد شغلی :
  
زمینه فعالیت : فست فود باباطاهر در گرگان و استان گلستان

فست فود در گرگان و استان گستان
فست فود قاسمي در گرگان و استان گلستان


** فست فود باباطاهر گرگان تنها فست فود استان ، موفق در کسب تنديس و گواهينامه رعايت حقوق مصرف کنندگان از سازمان صنعت معدن تجارت استان و انجمن حمايت از مصرف كنندگان استان در همايش برگزار شده سال 95 **

( با حضور معاون محترم وزير صنعت معدن و تجارت ، رئيس سازمان حمايت از حقوق مصرف کنندگان و توليدکنندگان کشور، رئيس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان، نماينده محترم ولي فقيه حضرت آيت اله نورمفيدي و ديگر مقامات عالي رتبه استان)

»» باز هم افتخاري ديگر در فست فود باباطاهر:

:: دريافت ايزو 9001:2015 تاييد کيفي
:: دريافت ايزو 9001:2015 مديريت کيفيت
:: دريافت ايزو 10004:2012 رضايت مشتري


فست فود باباطاهر از شيک ترين و با کيفيت ترين فست فود در گرگان و استان گلستان است که با 30 سابقه درخشان در ايجاد رضايت مشتري در اين زمينه در حال فعاليت مي باشد.

انواع پيتزا ، ساندويچ و مرغ سوخاري که در اين فست فود در گرگان سرو مي شود با بهترين کيفيت در طعم و مزه مي باشد.

در واقع همه پيش غذاها ، سالادها ، غذاها و نوشيدني هاي ارائه شده در اين فست فود در گرگان، با بالاترين کنترل بهداشتي و کيفي و بهترين مواد اوليه توسط کادري مجرب و کارآزموده در زمينه آشپزي و مهمانداري تهيه مي شود.

اين فست فود از بهترين فست فود در گرگان محسوب شده و جلب رضايت مشتري از اولويت هاي مهم آن مي باشد.

«« با پارکينگ اختصاصي »»
«« ارسال رايگان به تمام نقاط شهر »»


*******
با دريافت و راه اندازي دستگاه بيسيم جديد بانک ملي، جهت ارائه ي خدمات و پرداخت صورتحساب مشتريان عزيز ما درب منازل،جمع دستگاه هاي کارتخوان فست فود باباطاهر گرگان جمعا به 20 دستگاه رسيد.

*******

هر هفته به قيد قرعه به بيست نفر از خريداران و مشتريان عزيزمان،((( بيست کارت هديه بانکي 500/000 ريالي))) (((همراه با بيست دسته گل زيبا ))) به عنوان جايزه تقديم مي گردد.

*******


شيک ترين فست فود در گرگان – با کيفيت ترين فست فود در گرگان – بهترين مرغ سوخاري در گرگان – بهترين پيتزا در گرگان – بهترين ساندويچ در گرگان – فست فود در گرگان – بهترين فست فود در گرگان – باسابقه ترين فست فود در گرگان – بهترين پيتزا در گرگان – بهترين ساندويچ در گرگان - فست فود در گرگان - با کيفيت ترين فست فود در گرگان - باکيفيت ترين فست فود در استان گلستان - معروف ترين فست فود در گرگان - معروف ترين فست فود در استان گلستان -
 
آقاي حسين قاسمي
مدیر واحد شغلی :
گرگان - بلوار ناهارخوران - نبش عدالت 85/1
آدرس :
32522000 - 32521000 (017)
تلفن :
09111717544
تلفن همراه :
فاکس :
B_ghasemi25@yahoo.com
پست الکترونیک :
وب سایت :